O Fondu

Aequiats Capital Investment SICAV

Jsme investiční fond, který se věnuje výstavbě apartmánových domů na českých horách. Nabízíme takzvané druhé bydlení v těch nejatraktivnějších lokalitách, zároveň přicházíme s nabídkou zajímavých investičních příležitostí.

Společná vize

Vize fondu Aequitas Capital Investment

Fond Aequitas Capital Investment je v současnosti primárně zaměřen na realizaci nemovitostních projektů v atraktivních lokalitách českých hor.

Takzvané druhé bydlení mimo město, které lze využívat jak pro vlastní rekreaci, tak pro pronájem, se během koronavirové pandemie stalo ještě mnohem populárnější.

S omezením cestování do zahraničí, nejrůznějších služeb a výraznému přesunu práce z kanceláří na tzv. home office začalo stále více lidí hledat alternativu ke svému bydlení ve velkých městech.

I díky tomu je investice do výstavby apartmánových domů na českých horách velmi atraktivní a výhodná.

Média

Napsali o nás

Historie a budoucnost fondu

V roce 2020 jsme založili společnost Aequitas Capital Investment a.s., která je alternativním investičním fondem dle ust. § 15 ZISIF. Alternativní investiční fond je zapsán na seznamu ČNB. V srpnu 2021 byl v rámci zmíněné skupiny založen také samostatný investiční fond Aequitas Capital Investment SICAV a.s.

V rámci realitní divize Real Estate jsme připravili na základě základního prospektu schváleného Českou národní bankou emisi dluhopisů Aequitas Development 7 %/2026. Účelem této emise dluhopisů je spolufinancování jednotlivých nemovitostních projektů.

Do budoucna se Fond hodlá v menší míře koncentrovat rovněž na (částečnou) akvizici společností, jejichž hospodářská kondice se zhoršila v době pandemie z důvodu omezování provozu, poklesu poptávky po jejich produktech apod.

Náš tým

Vedoucí představitelé fondu

JUDR. Jan Langmeier

Zakladatel a předseda dozorčí rady, člen investičního výboru

MGR. Filip Shrbený

Výkonný ředitel Aequitas Capital Investment a.s.

ING. Jan Kollert

Finanční ředitel Aequitas Capital Investment a.s.

DELTA Investiční společnost, a.s.
Pro investory

Důležité informace a dokumenty

Kontaktujte nás

Chci se dozvědět více